Biżuteria z węgla – gdzie kupić

Biżuteria z węgla to najpiękniejszy sposób na wyrażenie sympatii do Śląska. Ręcznie wykonywane przez I COAL YOU. biżuteria i akcesoria zachwycają precyzją, kształtem i doborem materiałów, tak aby nosząca je osoba poczuła się wyjątkowo. Jeśli nie możesz jej kupić tutaj, online, tu znajdziesz odpowiedź, gdzie możesz kupić biżuterię z węgla stacjonarnie.

Każdy produkt marki I COAL YOU. jest niepowtarzalny. Tworzone ręcznie przedmioty stanowią zbiór unikalnych produktów, zachwycających wyjątkowym designem. Kolczyki z węgla, pierścionki, bransoletki, naszyjniki to wyjątkowo gustowne dodatki, sprawdzające się na co dzień oraz na specjalne okazje. W zależności od preferencji, można dobrać biżuterię o delikatnym, subtelnym charakterze lub przedmioty, które staną się dominującym elementem stylizacji.

Gdzie kupić – biżuteria z węgla jako pomysł na prezent

Kolczyki z węgla, pierścionki, bransoletki, naszyjniki to wyjątkowo gustowne dodatki, sprawdzające się na co dzień oraz na specjalne okazje. W zależności od preferencji, można dobrać biżuterię o delikatnym, subtelnym charakterze lub przedmioty, które staną się dominującym elementem stylizacji.

Dla miłośników węgla kamiennego, Śląska oraz jego bogactwa, które na przestrzeni lat stało się kultem, marka I COAL YOU. wytwarza przedmioty, budzące podziw, subtelnie podkreślające urodę oraz zachwycające jakością.

Biżuteria z węgla Śląsk – przekonaj się, że regionalne produkty nie muszą emanować folklorem. Jeśli poszukujesz oryginalnego pomysłu na prezent, stylowa, unikalna biżuteria, łącząca węgiel ze srebrem jest znakomitym wyborem.

Każdy produkt opakowany jest w pudełko, a wymiary i wyróżniki każdego produktu, podane w ofercie ułatwią dobór przedmiotu.

Gdzie kupić biżuterię z węgla kamiennego online? Warto zajrzeć na stronę sklepu gryfnie.com/ gdzie kupić można wyjątkową biżuteria z węgla oraz przedmioty, które wiążą się ze Śląskiem.

Gdzie kupić stacjonarnie? W sercu, u źródła, czyli Katowice i sklep – księgarnia Biksa. W punkcie stacjonarnym znajdują się produkty I COAL YOU. oraz wiele dzieł, kultywujących zamiłowanie do śląskich obyczajów, tradycji i gwary. Biżuterię z węgla można nabyć ponadto w punktach stacjonarnych, zlokalizowanych w śląskich miastach: Katowice, Zabrze, Gliwice, Chorzów oraz Rybnik.

Poznaj wyjątkowy urok biżuterii, która stanie się nieodzownym elementem ulubionych stylizacji, odpowiednia w wersji eleganckiej i casualowej, niezmiennie stylowa.

Sklepy Gryfnie są otwarte w godzinach:

poniedziałek – piątek 10-19, sobota – 10-15

  • ul. Andrzeja 8, 40-061 Katowice
  • ul. Sobieskiego 36, 44-200 Rybnik
  • ul. Siemińskiego 23, 44-100 Gliwice
  • Rynek 1B, 41-500 Chorzów

Sklep Biksa – te same godziny otwarcia

  • Plac Miarki 1, 40-035 Katowice

Kopalnia Guido – Zabrze

  • 3 Maja 93, 41-800 Zabrze